Od začátku jsem věděl, že  vám v cíli budeme předávat finišerské medaile a jako výrobní materiál by jsme rádi použili dřevo. Po pravdě jsme se s kolegy ani po jiném nedívali.

“Přání otcem myšlenky”

Najít však vhodného výrobce již tak jednoduché nebylo, hlavně když máte docela přesnou představu jak by medaile měla vypadat, ale jako vždy zapracovala náhoda.

Mám rád delší trailové závody, kde je i slušné převýšení a proto sleduji na sítích spoustu skupin, kde jsou stejně “postižení” běžci a organizátoři závodů. V jedné takové jsem narazil na pořadatele terénních závodů v americké Arizoně a při prohlížení fotografií jsem si všiml, že se závodníkům klimbá na hrudi designově přesně ten typ medailí, které hledáme. Po velmi krátké komunikaci, jsem zjistil, že to nejsou jen organízátoři závodů, ale  i výrobci merche a těchto krásných medailí. Takový Baťův výrobní systém. 

Poslali cenovou nabídku, pár svých výtvorů, které vidíte níže a nyní již mají od nás grafiku a pracují na našem návrhu. Samořejmě jak si jej odsouhlasíme, hned se vám pochlubíme. 

Líbí se vám naše myšlenka?

 

 

INSPIRACE
dřevěná medaile
dřevěná medaile 2
dřevěná medaile 3
dřevěná medaile 4
dřevěná medaile 5
dřevěná medaile 6