SERVIS PRO ZÁVODNÍKY

Šatny

Vléčebném domu Bečva jsme pro tebe připravili prostor, kde můžeš nahodit svůj běžecký outfit a po závodě se dát do gala na Otvírání lázeňské sezóny. Šatna je rozdělená pro muže a ženy.

Úschovna věcí

Po dobu závodu ti pohlídáme tvé věci. Můžeš si k nám uschovat malou tašku i lodní kufr. Nebude tě omezovat velikostí ani váhou. Při úschově ti náš staff předá lístek, tak si jej pořádně uschovej. Úschovnu najdeš také na Bečvě.

Toalety

Toalety pro dámy i pro pány. Opět je najdeš v léčebném domě Bečva. Pokud tě zasáhne předstartovní nervozita, budou k dispozici také na kolonádě v blízkosti startu.

Sprchy
Pokud si dáš na trati pořádně do těla, určitě oceníš naše sprchy s teplou vodou. Najdi recepci v léčebém domu Bečva a náš stuff tě dále nasměruje.
Parkoviště

Pokud se ti nebude chtít v rámci warmupu doběhnout až na start, můžeš zaparkovat cokoliv na čem dorazíš zde:

 

 

  • Odstavná plocha  u léčebného domu Janáček (zpoplatněno).
  •  Parkoviště u lázeňského domu Tereza (Janáčkův zdroj).
  • Parkoviště u vlakového nádraží Teplice nad Bečvou.
Ceny a trofeje pro vítěze

Všichni kdo doběhnete v limitu dostanete medaili! A navíc na tratích bečvaRUN a trailRUN vyhlásíme:

 

  • nejrychlejší ženu a muže
  •  1. – 3. místo v jednotlivých kategoriích
Startovní balíček

Ve startovním balíčku, který si vyzvedneš v den závodu, najdeš spoustu věcí a dárků od našich partnerů. Samozřejmostí je startovní číslo a měřící čip, který si vezmeme po doběhnutí zpět.  Když se navíc přihlásíš včas, můžeš mít na startovním čísle i své jméno.

Výsledkový servis
Vše ti kvalitně změříme profesionální časomírou RACERESULTS. Výsledky uvidíš na info tabulích ihned po doběhu a pokud jsi při registraci zadal své mobilní číslo, přijdou ti i formou SMS. Kompletní výsledky budou také k dispozici na webu www.lazenskybeh.cz, jakmile doběhne poslední závodník. ​
Občerstvení na trati

Pokud poběžíš bečvaRUN anebo trailRUN o hladu tě nenecháme. Na 12km trati najdeš jednu a na trailové trati najdeš minimálně dvě občerstvovací stanice. Připravíme ti švédský stůl s ionťákem, pramenitou vodou, ovocem a dalšími dobrotami (cola, rozinky, sůl, sladké pečivo).

Občerstvení v zázemí
Během dne můžeš doplnit sacharidy i pořádným jídlem. V zázemí závodů najdeš spoustu stánků s občerstvením. Smažák a pivo si dej raději až po.
Fotokoutek
U volavek ti připravíme stylový fotokoutek, kde si můžeš nechat vytvořit památku na tento den.
Fotografie a diplomy
Pokud dokončíš svůj závod v limitu, můžeš si u nás na webu stáhnout krásný certifikát se svým časem a umístněním. V zázemí i na trati se bude pohybovat spousta našich fotografů, takže se nezapoměň po celou dobu závodu tvářit velmi fotogenicky. Sebe i své kamarády najdeš do dvou dnů po skončení závodu v naší fotogalerii.
471. Otevírání lázeňské sezóny
Doprovodný program

Naše běžecké závody jsou součástí „471. Otevírání lázeňské sezóny“ v Lázních Teplice nad Bečvou. Spousta stánků s občerstvením, řemeslnými výrobky, zábava pro rozverné potomky a také bohatý hudební program, kde jako hlavní hvězda vystoupí skupina Hradišťan.

RENOMIA

familyRUN 4km

H2WORLD

bečvaRUN 12km

HAMMER

trailRUN 25km